moakcaffe.pl

SKLEP

Kawy Ziarniste

Włoska Kawa Ziarnista Moak Intenso Soul 250gKawa MOAK Intenso Soul to propozycja dla smakoszy, którzy cenią sobie w naparze zrównoważoną kwasowość. Po zaparzeniu tej mieszanki wyczuwalna jest lekka goryczka czystego kakao, którą uzyskuje się w procesie powolnego palenia każdego ziarna. Całość dopełnia subtelny posmak cytrynowy, który na długo pozostaje w ustach uzupełniony zapachem pieczonego chleba. Jak zatem widać — kawa MOAK Intenso Soul to wyjątkowy produkt, który na długo pozostanie w naszej pamięci i kubkach smakowych.

Arabica 60%
Robusta 40%

kup teraz
Mieszanka kawy MOAK Intenso Soul została pozyskana z aż ośmiu krajów, które słyną z uprawy najlepszej kawy na świecie. Odpowiednio dobrane proporcje sprawiają, że kawa ma idealny smak i aromat, czym przyciąga nawet najbardziej wybrednych smakoszy.
Aby jednak móc cieszyć się jej wyjątkowością, należy prawidłowo przygotować napar. Chcąc odnieść sukces, do niewielkiej filiżanki o pojemności 30 ml należy wsypać 7,5 grama mieszanki, a następnie zalać ją wodą o temperaturze między 88 a 93°. Tak przygotowany napar musi odstać 25 sekund. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że uzyskasz niepowtarzalny smak, który pozostanie z Tobą na długo.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=