moakcaffe.pl

SKLEP

Kawy Ziarniste

Włoska Kawa Ziarnista Moak Blues- Vending


Kawa ziarnista MOAK BLUES przeznaczona jest dla smakoszy, dla których ważna jest równowaga smaków. Mieszanka arabiki i robusty w proporcjach 60/40% nadaje naparowi intensywny smak o średniej kwasowości.
Mieszanka ziaren stosowana do produkcji kawy MOAK BLUES zbierana jest z upraw w ośmiu krajach, będących podstawą regionów kawowych: Afryki, Azji, Ameryki Południowej i Środkowej. Tak zróżnicowany zbiór pozwolił na stworzenie zbalansowanej mieszanki o wyrazistym czekoladowo-orzechowym smaku, który dzięki powolnemu procesowi palenia, dodatkowo podkreślono aromatem świeżo upieczonego chleba oraz delikatnymi nutkami świeżych owoców.

Arabica 60%
Robusta 40%


 
kup teraz

 Kawa Vendingowa Moak Blues

to wysokiej jakości kawa z palarni Moak,
która jest przeznaczona do automatów do kawy.
Kawa ta charakteryzuje się intensywnym i aromatycznym smakiem oraz gęstą cremą. Jest idealna do przygotowania zarówno czarnego espresso, jak i kaw mlecznych, takich jak cappuccino czy latte.Kawa Moak Blues jest blendem z najlepszych ziaren Arabiki i Robusty , pochodzących głównie z Ameryki Południowej. Ziarnastarannie wyselekcjonowane i palone zgodnie z tradycyjnymi metodami, co sprawia, że kawa ma intensywny smak i aromat. Dodatkowo, kawa Moak jest certyfikowana jako produkt Fair Trade, co oznacza, że produkcja i handel nią odbywają się z
poszanowaniem zasad sprawiedliwego handlu.
 
                                                                        Kawa Vendingowa Moak Blues jest odpowiednia do stosowania w biurach, restauracjach, hotelach i innych miejscach, gdzie serwowana jest duża ilość kawy. Dzięki automatycznemu systemowi przygotowania, można łatwo i szybko przygotować świeżą i aromatyczną kawę dla swoich klientów i gości.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=