moakcaffe.pl

SKLEP

Kawy Ziarniste

Włoska Kawa Ziarnista Moak Aromatico JAZZ 250g

Kremowy, aromatyczny smak kawy MOAK Aromatico Jazz to raj dla podniebienia smakoszy tego napoju. Kawa składa się w 100% z jednego z najchętniej wybieranych gatunków — Arabiki.
Mieszanka klasycznych ziaren została przygotowana z upraw pochodzących z Brazylii, Kostaryki, Hondurasu, Etiopii i Peru, dzięki czemu można mieć pewność, że każdy przygotowany napar będzie wyjątkowy.

Arabica 100%
kup teraz


Osoby ceniące wysokiej jakości kawę z pewnością docenią aromat i smak mieszanki MOAK Aromatico Jazz wyróżniający się wanilią, miodem i owocami cytrusowymi, który połączono z zapachem migdałów i orzechów włoskich. Kawa MOAK Aromatico Jazz urzeka swoim zbalansowanym smakiem, który dodaje jej charakteru.
Kawa MOAK Aromatico Jazz bawi kubki smakowe pijących ją osób, pokazując swój słodki, jasny charakter i jednocześnie wyróżniając się przyjemną kwaskowatością, która na długo zostaje w ustach.
Kawa MOAK Aromatico Jazz jest doskonała do przygotowywania zarówno w ekspresie do kawy, jak i do parzenia w filiżance po turecku lub francusku.
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=