moakcaffe.pl

SKLEP

Kawy Ziarniste

Włoska Kawa Ziarnista Circi Gran Caffe 250 gr

Twoje codzienne źródło energii.


Zapewnij sobie chwilę relaksu i zamów Circi Gran Caffe, aby doświadczyć prawdziwie włoskiego smaku i aromatu. Ta kawa z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom i stanie się Twoim ulubionym napojem na każdą porę dnia.

80% Arabica
20% Robusta 


Włoska kawowa sztuka

Circi Gran Caffe to wyjątkowa włoska kawa  , który zapewnia niezrównane doznania smakowe. Jest to kawa o pełnym, intensywnym aromacie, który natychmiast przenosi nas do włoskiej kawiarni.
Charakteryzuje się niezwykle gęstą, kremową teksturą, która jest nieodłącznym atrybutem prawdziwej włoskiej kawy. Jej bogata i głęboka nuta smakowa uwalnia się w ustach, oferując niezapomniane doznania. Circi Gran Caffe wyraźnie wyróżnia się spośród innych gatunków kawy, dzięki swojemu wyjątkowemu charakterowi.


Smak Italii w Twojej filiżance!

Circi Gran Caffe jest idealna zarówno do parzenia w ekspresie kolbowym , jak i w metodzie tradycyjnego zaparzania. Jej jasna palona mieszanka ziaren nadaje napojowi delikatną kwasowość, która doskonale balansuje z intensywnym smakiem. Zapach delikatnej nuty czekolady i prażonych orzechów natychmiast wprowadza nas w klimat słonecznej Italii.
Ta kawa jest z pewnością nieodzownym elementem włoskiej kultury kawowej. Jej aromat i smak są niezwykle wyraziste i dają gwarancję niezwykłej przyjemności każdego poranka. Circi Gran Caffe to idealna propozycja zarówno dla miłośników kawy o silnym aromacie, jak i dla tych, którzy poszukują czegoś wyjątkowego i niezwykłego.

 
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=