moakcaffe.pl

SKLEP

Kawy Mielone

Włoska Kawa Moak Forte Strong Rock

Kawa MOAK Forte Rock to wyjątkowa mieszanka, która zaskoczy smakoszy nie tylko aksamitną kremowością, ale także bogactwem aromatów. Kawę stworzono z ziaren, które pochodzą aż z siedmiu regionów słynących z najbardziej aromatycznych upraw — Brazylii, Hondurasu, Kongo, Ruandy, Indonezji, Ugandy i Wietnamu.
Kawa MOAK Forte Rock będzie idealna dla miłośników, którzy cenią bogaty aromat i pełnię smaku. W prezentowanej mieszance połączono nuty gorzkiego kakao oraz migdałów i orzechów laskowych. Składniki te doskonale podkręcają smak kawy, nie przytłaczając jednocześnie podniebienia. Osoby, które lubią długo czuć smak kawy w ustach z pewnością docenią tę mieszankę. Warto tutaj wspomnieć także o subtelnej kwaskowatości, które delikatnie podkręca smak kawy, zapewniając smakoszom skuteczne orzeźwienie.
Chcąc wydobyć z naparu jak największą ilość aromatu i smaku, należy go odpowiednio przygotować. Do małej filiżanki o pojemności 30 ml należy wsypać 5,8 grama kawy i zalać wodą o temperaturze 88 - 93°C i odczekać 25 sekund. Tak przygotowana kawa będzie idealna.


kup teraz
powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=