moakcaffe.pl

SKLEP

Partnerstwo handlowe włoskich palarni z tradycjami Caffè Circi...

...Caffè Moak ogłasza partnerstwo we Włoszech z Caffè Circi, firmą, która świętowała 90-lecie swojej działalności w historycznej siedzibie w Rzymie. Umowa handlowa między obiema firmami, których rodziny szczycą się długotrwałą więzią przyjaźni i szacunku, charakteryzuje się wymaganiami wspólnych i wzajemnych umiejętności, które pozwalają nam patrzeć w przyszłość z ufnością i determinacją.
W celu wzmocnienia i ochrony produktu, który reprezentuje prawdziwą włoskość na całym świecie, gwarantując zrównoważone i przyjazne dla środowiska projekty, partnerstwo ma na celu wzmocnienie i przyspieszenie krajowego i międzynarodowego planu wzrostu obu firm, rozwoju działalności eksportowej oraz wyzwań związanych
z pozycjonowaniem i utrzymaniem produktów w segmencie premium.

 

"Zawsze wierzyłem w sojusze i współpracę – mówi Alessandro Spadola, dyrektor generalny Caffè Moak – w momencie historycznym, takim jak ten, którego doświadczamy, stają się one niezbędne, aby zagwarantować perspektywę poprawy i wzrostu. Szczególnie cieszę się, że mogę ogłosić partnerstwo z historyczną Caffè Circi, z którą dzielimy te same zasady. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy w stanie podbić kolejne segmenty rynku i wzmocnić pozycjonowanie naszych marek również lokalnie".

 Produkty CIRCI juz dostępne na naszej stronie internetowej. 
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=